Wygodne krzesła konferencyjne Profim

Krzesło do sali konferencyjnej Profim

Wielogodzinna konferencja lub krótkie spotkanie z pracownikami? Warto w takiej sytuacji pomyśleć o komforcie osób uczestniczących w wydarzeniu i rozważyć odpowiedni model krzesła do sali konferencyjnej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, dostosowaliśmy ofertę krzeseł do zróżnicowanych potrzeb odbiorców usługi. Aby jak najlepiej sprostać wymaganiom klientów, krzesła do sali konferencyjnej podzielone są ze względu na swoje cechy użytkowe.

Część z nich wykończona jest miękkim siedziskiem oraz wyprofilowanym oparciem, które doskonale sprawdzą się podczas długich obrad i konferencji, zwiększając tym samym komfort uczestników wydarzenia. Z kolei krzesła do sali konferencyjnej bez tapicerki, przeznaczone są na krótsze posiedzenia, wykonane w całości z płyty drewnianej lub sklejki przypominającej drewno. Szeroka oferta krzeseł pozwala na właściwy wybór zgodnie z preferencjami klienta. Wśród produktów znajdują się krzesła o różnej stylistyce i profilu, które można dopasować do konkretnego wnętrza.

Udogodnieniem dla wielu klientów są modele z podkładkami, które znacznie ułatwiają spotakania wymagające notowania. Krzesła z podkładkami są zaprojektowane w ten sposób, by łatwo można było ten dodatkowy element złożyć. Kolejną grupę produktów stanowią wygodne krzesła profim, które dostępne są w wielu wariantach stylistycznych. Wygodne krzesła Profim to elegancja i komfort w jednym produkcie. Modele Profim charakteryzuje duża różnorodność, przez co znajdują uznanie wielu klientów.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.