Wygodne krzesła konferencyjne z podkładkami i bez

Wygodne krzesła do sali konferencyjnej to kolejne meble, o których zakupie muszą pomyśleć organizatorzy wszelkich szkoleń, konferencji czy spotkań zawodowych, a także właściciele miejsc służących do organizacji tego typu wydarzeń. Dostępne w naszej ofercie krzesła do sali konferencyjnej to nowoczesne modele o minimalistycznym, ale w pełni funkcjonalnym designie, które doskonale sprawdzą się w trakcie wszelkiego typu spotkań.

Choć jest to mebel niepozorny, jednak komfort siedzenia, jaki oferują dostępne w naszym asortymencie krzesła do sali konferencyjnej, jest nieoceniony, zwłaszcza w trakcie wielogodzinnych spotkań. Wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem są krzesła do sali konferencyjnej z podkładkami pozwalającymi na notowanie ważnych faktów przekazywanych w trakcie spotkań, bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów typu teczki czy podkładki, które trzeba trzymać w ręku lub na kolanach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku mebli służących wygodnym rozwiązaniom w biznesie, wiemy doskonale, jakie modele krzeseł do sal konferencyjnych, szkoleniowych czy audytoriów sprawdzą się w każdej sytuacji. W naszej ofercie znajdują się więc wyjątkowo wygodne krzesła z siedziskiem tapicerowanym, zapewniającym zdecydowanie wyższy komfort siedzenie dla uczestników wielogodzinnych konferencji czy szkoleń, a także krzesła wykonane w całości z drewna, które sprawdzają się w trakcie okazjonalnych spotkań projektowych, które zazwyczaj nie trwają zbyt długo.

Krzesła z podkładkami to rozwiązanie idealnie sprawdzające się w przypadku konieczności wyposażenia sali służącej różnym celom, nie tylko okazjonalnym spotkaniom, ale też szkoleniom, w trakcie których zachodzi konieczność wygodnego i sprawnego notowania podawanych faktów. Nasza oferta obejmuje wyjątkowo bogaty wybór krzeseł konferencyjnych utrzymanych w zróżnicowanej stylistyce. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wszyscy nasi klienci znajdą odpowiednie dla siebie modele pasujące do całości aranżacji urządzanej sali konferencyjnej czy szkoleniowej.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.