Flipcharty, wielofunkcyjne tablice i sprzęt do prezentacji

Flipchart na kółkach z podstawką

Wygodna, wielofunkcyjna tablica to sprzęt do prezentacji, który przydaje się zarówno na wykładach czy szkoleniach, jak i spotkaniach biznesowych i konferencjach oraz w wielu innych sytuacjach. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz suchościeralno-magnetyczne flipcharty z komfortową półką na pisaki czy gąbkę. Wysoka jakość kryjącej białej farby, którą pokryty jest blat, gwarantuje, że na jego powierzchni nie zostają ślady po markerach nawet przy częstym użytkowaniu. Dodatkowo materiał, z którego wykonana jest tablica, umożliwia przyklejanie do niej magnesów.

Produkt ma wysuwane ramiona, na których można powiesić papierowe bloki do prezentacji w formacie A2 lub A1. Na kartkach warto zapisywać informacje, które chcemy zachować, na przykład dla kolejnej grupy odbiorców. Takie rozwiązanie sprawia, że dostępne u nas flipcharty są uniwersalne i sprawdzą się w wielu sytuacjach, zarówno naukowych, jak i biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.