Sejfy zamykane na klucz i cyfrowe

Sejfy domowe różne

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Warto zabezpieczyć się przed ewentualnym wypadkiem czy kradzieżą. Cenne przedmioty, które trzymamy w domu lub w biurze to łatwy kąsek dla złodzieja. Sejfy to idealne rozwiązanie dla każdego! Dla osoby prywatnej, jak i uznanego przedsiębiorcy.

Nasz sklep ma w swojej ofercie bardzo duży wybór różnego rodzaju kas pancernych. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo idealne miejsce na swoje pieniądze czy inne wartościowe dla Państwa rzeczy.

Czym cechują się nasze sejfy?

Przede wszystkim są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów. Nasze sejfy są zamykane na klucz co gwarantuje bezpieczeństwo i kontrole nad swoją własnością. Sejfy z naszego sklepu posiadają certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie w kl. S1 - PN-EN 4450. Natomiast nasze zamki posiadają Certyfikat IMP kl. A i VdS kl.1, który jest bardzo ważny, gdy dbamy o swoje rzeczy i nie chcemy, aby znalazły się w nieodpowiednich rękach. Nasze sejfy posiadają również zabezpieczenie przeciwprzewierceniowe oraz drzwi wielowarstwowe.

Nasze zamykane na klucz sejfy posiadają zabudowę połączona w sposób trwały z sejfem poprzez zastosowanie wysokiej klasy złączek oraz wkrętów. W razie jakichkolwiek pytań Zapraszamy do kontaktu.