Stoły konferencyjne XAR

Wśród asortymentu naszego sklepu internetowego znajdziesz nowoczesne metalowe stoły konferencyjne XAR o unikalnym, futurystycznym designie. To wyposażenie, które doskonale sprawdzi się w przestrzeni biurowej na spotkania biznesowe, szkolenia czy wykłady. Kształt i rozmiar mebla możesz w pełni dopasować do swoich potrzeb dzięki wygodnym dostawkom, na przykład owalnym lub prostokątnym, dzięki którym można złożyć stół konferencyjny w kształcie litery "L" lub "T".

Umeblowanie marki XAR opierają się na stabilnej, metalowej ramie, co zwiększa komfort ich użytkowania. Do stelaża dobieramy wysokiej jakości wygodny blat, drewniany lub wykonany z innego materiału. Są one odporne na zarysowania i zabrudzenia i nawet po wielu latach użytkowania zachowują doskonały wygląd. W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się również w inne elementy umeblowania biurowego, takie jak wygodne krzesła czy niezwykle funkcjonalne flipcharty i tablice. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania najlepszych akcesoriów do swojego biura!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.