Szafy szkolne - meblościanki i segmenty szkolne do klasy

Segment szkolny

Przestrzeń szkolna wymaga prostego i funkcjonalnego wnętrza. Przebywa tam duża ilość osób - dorosłych i dzieci. Ponadto ma ona do spełnienia wiele zadań. Narzędzia, różne przedmioty, pomoce naukowe, szkolne prace i przybory uczniów - to wszystko zajmuje wiele miejsca. A przecież szkolne pomieszczenia nie mogą być zagracone. Na szczęście jest wyjątkowo proste rozwiązanie. Szkołę można wyposażyć w meblościanki.

Różnorodne szkolne zajęcia sprawiają, że w każdej klasie trzeba przechowywać wiele przedmiotów. Dlatego szafy to niezbędny element wyposażenia szkoły. Najważniejsza jest ich funkcjonalność i pojemność. Poza tym dobrze, jeśli charakteryzują się prostym, klasycznym wyglądem. Właśnie takie są meblościanki produkowane przez naszą firmę.

Nie musisz kupować jednego, z góry narzuconego zestawu. Produkujemy pojedyncze segmenty. Dzięki temu można w pełni uwzględnić szkolne potrzeby. Wystarczy wybrać, które segmenty są najbardziej potrzebne i stworzyć w ten sposób niepowtarzalną szafę. Nasz sklep EMI PLUS Sp. J. to firma który zajmuje się wyposażeniem dla firm i instytucji i ma siedzibę w mieście Lublin. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji różnorodnych mebli. Dzięki temu nasze produkty są wytrzymałe, trwałe i cechują się wysoką jakością. Jako sklep chcemy w pełni wywiązywać się z oczekiwań klientów, dlatego nasze szafy produkowane na potrzeby szkół są maksymalnie funkcjonalne i sprawdzają się w praktyce.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.