Szafki uczniowskie dla szkół prywatnych i publicznych

Szafki uczniowskie

Każdy uczeń dobrze wie, jak ciężkie potrafią być plecaki. W wielu szkołach spotykane są szafki uczniowskie, które mają zapewnić uczniom miejsce do przechowywania swoich rzeczy, bez potrzeby codziennego noszenia ich przy sobie. Dzięki temu oszczędzają sporo miejsca w plecakach, a także i zdrowie.

Szafki uczniowskie pozwalają także uczniom oszczędzać kręgosłup - szkolne plecaki potrafią ważyć nawet do 30 kilogramów! Takie obciążenie, noszone codziennie przez co najmniej 9 lat, często przyczynia się do schorzeń kręgosłupa. W szafkach można przechowywać nie tylko książki i przybory, ale również odzież wierzchnią i zamienną, dzięki czemu z powodzeniem zastępują one tłoczne szatnie, w których częstym problemem są kradzieże lub konieczność zatrudnienia szatniarek.

Szafki uczniowskie są przeznaczone zarówno dla szkół prywatnych, jak i publicznych. Dla szkół prywatnych można wybrać większe szafki, ale również dla szkół publicznych znajdą Państwo modele szafek, które z powodzeniem się sprawdzą nawet przy kilkuset uczniach. Nasz sklep, którego siedzibą jest Lublin, zajmuje się sprzedażą mebli biurowych, medycznych, metalowych oraz szkolnych, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Nasz sklep to gwarancja wyboru mebli, które posłużą przez wiele lat.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.