Tablice szkolne zielone suchościeralne

Tablica szkolna trójskrzydłowa

Prawidłowe funkcjonowanie danej placówki oświatowej nie może się z pewnością odbyć bez odpowiedniego wyposażenia sal lekcyjnych lub wykładowych. Obowiązkowym przedmiotem okażą się być tablice szkolne, za sprawą których nauczyciele mogą swobodnie przedstawiać najważniejsze informacje dla uczniów oraz studentów.

Nasz sklep oferuje tego typu produkty, które świetnie spiszą się jako podstawowe narzędzia dydaktyczne. Tablice zielone umożliwiają wygodę korzystania za sprawą powierzchni, dzięki której nauczyciel wyraźnie może przedstawić treści zapisane kredą. Pracę ułatwi również możliwość dopinania magnesów. Sama kreda jest tania w zakupie, dzięki czemu szkoła nie naraża się na niepotrzebne wydatki. Dobrym rozwiązaniem są również tablice szkolne zielone - trójskrzydłowe umożliwiające w pełni optymalne wykorzystanie powierzchni. Warto też zainwestować w tablice suchościeralne, na powierzchni których można zawierać najważniejsze informacje za sprawą markerów. W zależności od potrzeb warto wybrać powłokę ceramiczną lub akrylową.

Tablice szkolne suchościeralne również zostały wyposażone w powierzchnię magnetyczną. Nasz sklep pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszelkim placówkom oświatowym oferuje tablice, które z pewnością odpowiednio się spiszą w każdej szkole podstawowej, średniej, zawodowej oraz w uczelniach wyższych. W pewnych sytuacjach warto je zakupić do użytku prywatnego.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.