Wygodne krzesła i fotele pracownicze do biura i komputera Nowy Styl

Krzesła dla pracowników są pierwszorzędnymi meblami zapewniającymi wygodę przy wykonywaniu wszelkich prac przed biurkiem i komputerem. U nas nie tylko zakupią Państwo ergonomiczne krzesła i fotele z wieloma przydatnymi funkcjami, ale dzięki nowatorskim pomysłom zapewnią również nowy styl w aranżacji wnętrza.

Siedziska dla pracowników

Prezentujemy Państwu wygodne krzesła i fotele biurowe, które spodobają się każdemu pracownikowi. Biuro nie musi być nudne, wręcz przeciwnie. Kolorowe i unikalne meble sprawią, że nie tylko nasi pracownicy będą zadowoleni, ale również klienci. Nowy styl bez wątpienia doda ciepła do biurowego i mało atrakcyjnego lokalu.

Fotele biurowe do komputera

Spędzając czas przed komputerem, musimy zadbać o najważniejsze kwestie związane z prawidłową podstawą. Oferowane przez nasz sklep siedziska pracownicze sprawią, że każda osoba dopasuje sposób siedzenia indywidualnie do swoich potrzeb.

Ergonomiczne produkty posiadają specjalne systemy regulacji, dzięki którym uzyskujemy możliwość dostosowania:

  • wysokości siedziska,
  • głębokości siedziska,
  • wysokości oparcia,
  • kąta odchylenia oparcia,
  • blokady siedziska i oparcia,
  • siły oporu oparcia, wraz z zabezpieczeniem przed uderzeniem w plecy,
  • podłokietnika.

Każde z krzeseł posiada wytrzymałe kółka ułatwiające przemieszczanie się. Zostały one zamontowane w aluminiowej podstawie. Nie tylko ułatwia to zadbanie o czystość całej podstawy, ale dodatkowo zabezpiecza przed rdzewieniem i uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi stuknięciem o meble czy stawianiem na nich obuwia. Wykorzystany na siedzisko materiał umożliwi łatwe utrzymanie w czystości oraz gwarantuje długoletnią trwałość bez otarć i prucia. W naszym sklepie stacjonarnym znajdą Państwo w niskich cenach i w wielu promocjach krzesła i fotele pracownicze do komputera, które zapewnią luksus korzystania z nich, ale również wdrożą w biurową przestrzeń awangardowy nowy styl, który znajdą Państwo tylko w biurach naszych zadowolonych klientów.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.