Wygodne ergonomiczne fotele gabinetowe do komputera Nowy Styl

Fotel gabinetowy Nowy Styl

Praca przy komputerze to nie tylko czynnik ryzyka w przypadku chorób oczu, ale również kręgosłupa, wad postawy i innych związanych z siedzącym trybem życia. O ile z pogarszaniem wzroku, spowodowanym nadmierną ekspozycją na ekran monitora, fotele gabinetowe nie mają nic wspólnego, o tyle z profilaktyką i komfortem kręgosłupa mają znacznie więcej.

Rosnąca świadomość dotycząca skutków pracy biurowej, doprowadziła do zwiększenia aktywności fizycznej i dbałości o stan zdrowia oraz większej staranności w doborze krzeseł do gabinetu,by zminimalizować ryzyko dolegliwości zdrowotnych. W ofercie naszego sklepu znajdują się różnorodne fotele do komputera, dostosowane do wielogodzinnej,niezmieniającej się pozycji ciała, by zapewnić jak największy komfort użytkownikowi i zmniejszyć ewentualne ryzyko wad postawy. Ergonomiczne fotele gabinetowe posiadają wiele funkcji, czyniąc prostą czynność siedzenia, wygodniejszą i przyjemniejszą.

W zależności od modelu i ceny, fotele do gabinetu wyposażone są w funkcje podnoszenia i obniżania wysokości siedziska, odchylanie oparcia, blokadę ustalonej pozycji krzesła. Ergonomiczne fotele do komputera wyposażone są także w wygodne zagłówki oraz miękkie oparcia na łokcie. Krzesła gabinetowe nowy styl posiadają także funkcję regulacji głębokości siedziska czy zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. Fotele nowy styl do biura, oprócz funkcjonalności, spełniają też kryteria estetyczne, ponieważ charakteryzują się eleganckim wykończeniem. Modele nowy styl do biura sprawdzą się w gabinetach i nadadzą wnętrzu szykowny wyraz.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.