Meble metalowe malowane farbą proszkową antybakteryjną

Meble metalowe to przede wszystkim idealny wybór do pomieszczeń pracowniczych, ale także wszelkiego rodzaju szatni, przebieralni czy obiektów sportowych. Charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na zniszczenia, a dodatkowo są funkcjonalne i estetyczne. Nasz sklep internetowy ma przyjemność zaprezentować Ci najlepsze  meble metalowe, jakie można znaleźć w sieci.

Na życzenie klienta  meble są malowane farbą proszkową  antybakteryjną !!! Jest to grupa antybakteryjnych farb proszkowych, wykazujących wysoką aktywność redukującą, przeciw szerokiemu spektrum mikroorganizmów, w tym bakterii, drożdży i pleśni. Składnik antybakteryjny jest zgodny z wymaganiami dla kontaktu z żywnością. Aktywność antybakteryjna oparta jest na jonach srebra.

Farba jest głównie stosowana w szpitalach, na meblach szkolnych i przedszkolnych, w miejscach przygotowywania żywności, restauracjach, cateringach, hotelach, publicznych toaletach, domach wypoczynkowych, sanatoriach, szatniach, szkołach, urzędach itp. Wykazuje długotrwałe działanie, dzięki kontrolowanemu uwalnianiu składnika czynnego. Aktywność antybakteryjna pozostaje aż do temperatury 300oC i zakresu pH między 1 i 13. To znacznie przewyższa limity ekspozycji standardowej powłoki farby proszkowej.

Dla kogo?

Meble wykonane z metalu to oczywiście idealne rozwiązanie dla firm. Szafki dla pracowników, różnego rodzaju skrzynki na klucz czy w końcu szafy i skrytki dla celów BHP to słuszny wybór, jeżeli mamy wielu pracowników, a ograniczone możliwości na zorganizowanie szatni. Dodatkowym atutem takiego wyposażenia jest jego trwałość i niezniszczalność - trzeba się naprawdę mocno napracować, by uszkodzić metalową szafę czy skrytkę. Poza zastosowaniem w firmach, meble metalowe mają rację bytu również we wszelkiego rodzaju warsztatach, pracowniach oraz gabinetach. Nie należy również zapominać o takich wyrobach, jak sejf, szafy na akta czy blokada na miejsce parkingowe, które również przydają się w codziennym użytkowaniu, np. w gabinecie prezesa czy na osiedlowym parkingu. O stalowe też trzeba dbać.

Choć meble metalowe, które oferuje nasz sklep internetowy w mieście Lublin, są bardzo trudne do uszkodzenia, o nie również należy w odpowiedni sposób dbać, podobnie jak w przypadku drewnianych. Przede wszystkim takiego wyposażenia nie należy czyścić środkami zawierającymi chlor lub rozpuszczalniki. Dodatkowo należy także pamiętać o powłoce pokrywającej stal - nieuważne użytkowanie może skończyć się zarysowaniem. Jednak pomimo tego, że wypada podjąć pewne środki ostrożności podczas dbania i używania mebli z metalu, nie da się zaprzeczyć, że są one najlepszym wyborem w szatni, gabinecie czy warsztacie. Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w dobraniu odpowiednich mebli, napisz do nas. Nasz sklep internetowy zawsze pomaga swoim klientom i z przyjemnością rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.