Kosze ekologiczne do segregowania śmieci

Kosz eko do sortowania odpadów

Segregacja śmieci jest obecnie nie tylko czynnością ułatwiającą zarządzania odpadami, ale przede wszystkim obowiązkiem nałożonym przez przepisy.

Kosze do segregowania śmieci oferowane przez nasz sklep spełniają wszelkie normy nałożone przez prawo polskie i unijne. Lublin to główny obszar naszej działalności, ale nie zamykamy się na współpracę w Klientami spoza tego miasta. Kosze do segregacji śmieci dostępne w ramach naszego asortymentu występują w 7 wariantach. Dodatkowo, posiadamy również uniwersalne wkłady dostosowane do każdego pojemnika.

Sklep oferuje pojemniki do składowania szkła bezbarwnego, kolorowego, metalu, tworzyw sztucznych, aluminium, papieru oraz innych materiałów. Kosze do segregowania śmieci wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które z powodzeniem mogą być użytkowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Recykling jest również modny, a samo przestrzeganie zasad segregacji będzie łatwiejsze i bardziej przyjemne przy stosowaniu koszy pochodzących z naszej oferty. Wszystkie pojemniki łatwo odróżnić poprzez kolorowe wieczka z napisami sugerującymi rodzaj odpadów. Segregacji można dokonywać nie tylko w miejscach publicznych, ale i w gospodarstwach domowych. Warto przyzwyczajać dzieci do obowiązku oddzielania poszczególnych rodzajów odpadów. Wzbudza to w nich poczucie obowiązku i potrzeby dbałości o środowisko naturalne.

Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą kierowaną do Państwa przez nasz sklep. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania na najwyższym poziomie.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.