Fotele do pobierania krwi

Fotel do pobierania krwi

Fotele do pobierania krwi stanowią niezbędne wyposażenie w wielu placówkach medycznych. Nasz zlokalizowany w miejscowości Lublin sklep posiada w swojej ofercie fotele w wielu wariantach, które z pewnością będą perfekcyjnie służyć w przychodniach i szpitalach przez długie lata.

Niezależnie od wybranego modelu wybierając fotel z naszej oferty mają Państwo gwarancję, że otrzymają Państwo wyrób najwyższej klasy wykonany z materiałów doskonałej jakości. Wszystkie fotele do pobierania krwi, które Państwu oferujemy, posiadają wygodny i intuicyjny system służący do regulowania ich wysokości oraz kąta nachylenia oparcia. W efekcie lekarz bądź pielęgniarka może bez najmniejszego wysiłku dopasować ustawienie fotela do każdego pacjenta. Takie udogodnienie z pewnością przyczynia się do zwiększenia komfortu pracy pracowników służby zdrowia.

Ogromnym atutem wyróżniającym fotele do pobierania krwi w naszym asortymencie jest fakt, iż wszystkie modele są tapicerowane. Tapicerka ta nie tylko zapewnia wysoki poziom komfortu pacjentom, ale również może być bez obaw czyszczona i dezynfekowana przy pomocy powszechnie stosowanych w placówkach medycznych środków chemicznych.

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie także fotele wielofunkcyjne, które poza podstawowym przeznaczeniem jako stanowisko do pobierania krwi mogą również z powodzeniem służyć jako fotele do badań i zabiegów okulistycznych czy też laryngologicznych. Tak szerokie zastosowanie naszych foteli wynika z faktu, iż niektóre z nich posiadają zagłówki z opcją precyzyjnej regulacji.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.