Funkcjonalne kosze tarasowe na śmierci

Kosz tarasowy

Wśród przygotowanych przez nas produktów obejmujących kosze na śmieci, znaleźć można atrakcyjne pod względem wizualnym, a także bardzo trwałe kosze tarasowe, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość proponowanego przez nas asortymentu, a także dbamy o zaspokajanie wszystkich potrzeb odwiedzających nas klientów, dlatego kosze na taras, które zapewniamy, to wyroby dostępne w korzystnych cenach, które będą w stanie sprostać wymaganiom nawet bardzo wymagających klientów. Lublin to miasto, na którego terenie działamy, ciesząc się pozytywnymi opiniami osób korzystających ze świadczonych przez nas usług.

To właśnie z myślą o nich prezentujemy funkcjonalne kosze na śmierci, które charakteryzują się bardzo nowoczesnym i uniwersalnym designem. Produkty z powodzeniem znajdą zastosowanie w wielu zróżnicowanych miejscach - nie tylko na taras przy domach prywatnych, ale także różnego rodzaju restauracjach, domach weselnych i tym podobnych. Kosze są łatwe w utrzymaniu czystości, nie sprawia trudności również ich opróżnianie. Poza walorami wizualnymi charakteryzują się bardzo dobrą jakością, ponieważ zostały wykonane z trwałych i odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne materiałów. Solidne kosze z pewnością doskonale spełnią swoją funkcję, a dodatkowo będą stanowiły atrakcyjny element dekoracyjny w ogrodach bądź na tarasach. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty, która na pewno zadowoli wszystkich Państwa.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.