Krzesła i taborety medyczne do gabinetu zabiegowego

Krzesło do gabinetu lekarskiego

Krzesła i taborety stanowią elementarną kategorię wyposażenia gabinetów lekarskich i innych placówek świadczących usługi medyczne. Ważne, aby krzesła czy taborety poza standardami estetycznymi spełniały przede wszystkim rolę funkcjonalności. Do gabinetu lekarskiego, każdej doby przychodzi nawet do kilkudziesięciu pacjentów, a lekarz oprócz typowych zadań diagnostycznych wypełnia szereg zadań związanych z uzupełnianiem dokumentacji medycznej oraz wypisywaniem recept. W trakcie tego typu zajęć nadrzędną rolę odgrywają krzesła. Krzesła oferowane przez nasz sklep spełniają wszystkie wymogi niezbędne do gabinetu lekarskiego.

Fotele lekarskie są wygodne, ale zarazem bardzo funkcjonalne ze względu na zamontowane kółka obrotowe. Z kolei do gabinetu stomatologicznego idealnym rozwiązaniem są taborety, dzięki którym przemieszczanie po gabinecie jest prostsze. Materiały, z których zrobiono taborety pozwalają utrzymać higienę, a proces czyszczenia jest bardzo łatwy.

Nasz sklep, którego placówka stacjonarna znajduje się w mieście Lublin, oferuje zróżnicowaną ofertę taboretów, dzięki czemu można dopasować model do odpowiedniego gabinetu: zabiegowego, stomatologicznego lub innego typu z zakresu usług medycznych. Do gabinetu zabiegowego najlepiej sprawdzi się model z podparciem, który zapewnia stabilność w czasie prowadzonych czynności, a jednocześnie pozwala na swobodę ruchów. W przypadku, gdy obowiązki medyczne nie wymagają podparcia pleców, posiadamy taborety z samodzielnym siedziskiem bez dodatkowych umocnień.

Wszystkie dostępne modele wyposażono w regulację stopnia wysokości siedziska. Materiały przeznaczone na lekarskie wyposażenie ułatwiają zachowanie sterylności i posiadają wszystkie niezbędne medyczne atesty. W ofercie posiadamy również klasyczne lekarskie taborety bez obrotowych kółek, które mogą stanowić podstawowe wyposażenie gabinetu. Spośród dostępnej oferty można wybrać model z palety proponowanych kolorów oraz pożądaną teksturą.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.