Donice betonowe miejskie prostokątne

Donica betonowa prostokątna z owalnymi kantami

Betonowe donice to hit ostatnich sezonów. Doskonale sprawdzają się na balkonach, tarasach, a także w ogrodach przy obiektach użyteczności publicznej. Nowoczesny design, a także solidne wykonanie sprawiają, że są to dekoracyjne elementy zdobywające coraz większe uznanie w oczach osób ceniących sobie proste, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, przygotowaliśmy donice dostępne w zróżnicowanych odsłonach. Różnią się one zarówno pod względem kształtu, jak i rozmiaru oraz kolorystyki. Odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne donice betonowe zaprojektowane zostały w bardzo uniwersalny sposób, dzięki czemu doskonale będą pasowały zarówno do ogrodów urządzonych w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Przygotowana przez nas oferta kierowana jest do klientów prywatnych oraz firm, które pragną urozmaicić przestrzeń wokół własnego obiektu. Donice betonowe w idealny sposób będą w stanie oddzielić strefy komunikacyjne od zielonych i pozytywnie zaskoczyć zarówno walorami wizualnymi, jak i praktycznym zastosowaniem w wielu miejscach. Z powodzeniem mogą służyć jako nietuzinkowe obudowy koszy na śmieci, mogą również spełniać właściwą sobie funkcję. Lublin to miasto ogromnych potrzeb, na które staramy się odpowiadać w stu procentach, proponując klientom sprawdzone, nowoczesne rozwiązania. Dzięki dużej różnorodności proponowanych przez nas produktów każdy zwolennik prostoty oraz elegancji w najlepszym wydaniu będzie mógł znaleźć donicę dla siebie.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.