Stojaki reklamowe i ekspozycyjne na foldery i ulotki

Stojak na foldery i ulotki

Nasza firma oferuje szeroki wybór stojaków ekspozycyjnych na ulotki, czy foldery reklamowe. Sklep, w swoim asortymencie posiada stojaki ekspozycyjne w wielu konfiguracjach, co pozwala na dopasowanie produktu tak, aby idealnie spełnił potrzeby. Stojaki występują w różnych rozmiarach i konfiguracjach, tak aby w odpowiedni sposób eksponować druki takie jak foldery reklamowe, czy pełnić rolę stojaka na ulotki.

Wszystkie stojaki ekspozycyjne oferowane przez nasz sklep wykonane są z trwałych materiałów. Aluminiowa anodowana konstrukcja standardowo wyposażona jest w stopki o regulowanej wysokości lub solidną okrągłą podstawę o średnicy 360 mm wykonaną ze stali. Na życzenie stojaki ze stopkami można wzbogacić o koła jezdne, dzięki czemu stają się mobilne. Występują one w wielu wariantach wśród których wyróżniamy: stojaki pojedyncze, idealne do niewielkich pomieszczeń, czy ekspozycji np. w przejściu podczas targów, stojaki podwójne, potrójne, czy nawet z czterema rzędami kieszeni na materiały.

Ponadto, stojaki mogą różnić się od siebie sposobem ekspozycji materiałów - bardziej pionowym lub poziomym, mieć miejsce na logotyp firmy, czy instytucji, którego dotyczą. Służymy poradą w przypadku wątpliwości, co do wyboru stojaka. Nasi doradcy pomogą wybrać produkt, który najlepiej spełni potrzeby w zakresie ekspozycji druków reklamowych.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.