Szafy metalowe - szafki gospodarcze na mopy i sprzęt czyszczący

Szafa gospodarcza na sprzęt czyszczący

Ład i porządek powinien nam towarzyszyć nie tylko w warunkach domowych, ale także w czasie pracy. W naszej ofercie mamy metalowe szafki gospodarcze w trzech wariantach. Pierwszy model, to szafa zamykana zamkiem cylindrycznym podzielona czterema półkami o identycznej wielkości. Ten mebel idealnie pasuje jako pomieszczenie gospodarcze na sprzęt czyszczący dla sprzątaczek. Półki pomieszczą dyfuzory, butelki oraz pojemniki na różne płyny i środki chemiczne. Podział na kilka równych przestrzeni pozwala utrzymać pożądany porządek.

Drugi model, należący do kategorii metalowe szafki, to typowa szafka pracownicza, która oprócz kilku półek posiada również drążek na ubrania wierzchnie. Dobrze zorganizowana powierzchnia pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca. Trzeci model, należący do kategorii metalowe szafki, to idealny schowek na sprzęt czyszczący oraz na mopy. Brak dolnej półki oraz wolna pionowa przestrzeń po prawej stronie, to właściwe miejsce na mopy. Umieszczone z lewej strony półki doskonale sprawdzą się jako miejsce na sprzęt czyszczący dla sprzątaczek.

Metalowe szafki sprawdzą się zarówno jako szafki gospodarcze, jak i socjalne. Odpowiedni podział miejsca ułatwia przechowywanie. Nasz sklep prowadzi również sprzedaż stacjonarną w mieście Lublin.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.