Wygodne fotele gabinetowe - ergonomiczne fotele do komputera

Fotele gabinetowe

Dostępne w przedstawianej kategorii produktów ergonomiczne fotele gabinetowe, to świetny wybór dla wymagających klientów. Oferta jest niezwykle urozmaicona i spośród wielu różnych propozycji wygodne fotele do biura mogą znaleźć dla siebie dyrektorzy, menadżerowie, kadra zarządzająca oraz osoby prywatne, które szukają na na przykład wygodnego krzesła do komputera.

Cechą charakterystyczną wszystkich produktów znajdujących się poniżej jest wysoka jakość wykonania, przystępna cena oraz nowoczesne wzornictwo. Fotele do gabinetu muszą być bowiem nie tylko ergonomiczne, ale także designerskie. Każde pomieszczenie wyposażone w takie wygodne krzesło zyska na elegancji i prestiżu.

Przeglądając poszczególne produkty można znaleźć między innymi siedziska do komputera oraz krzesła gabinetowe uszyte z oddychających materiałów. Przezroczysta membrana zastosowana na oparciu fotela świetnie dopasowuje się do kształtu ciała i przy okazji ułatwia przepływ powietrza. Ponadto do biura gorąco polecamy eleganckie krzesła wykonane ze skóry w czarnym lub kremowym kolorze. Wszystkie dystrybuowane przez nas krzesła gabinetowe mają wygodne siedziska oraz kółka ułatwiające przemieszczanie się. Poza tym fotele od pierwszego spojrzenia zwracają na siebie uwagę. Zostały one wykonane z wysokiej jakości komponentów i z zachowaniem dbałości o każdy detal. Jeśli chodzi o wersje do gabinetu, to wachlarz produktów zawiera coś dla osób młodych i dla starszego pokolenia.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.