Wygodne krzesła do sali konferencyjnej z podkładkami i bez

Krzesła i fotele konferencyjne

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w solidne krzesła do sali konferencyjnej, sprawdź katalog EMI Plus. W ofercie przygotowaliśmy duży wybór foteli z podkładkami lub bez nich, które mają wysoką jakość wykonania i estetyczny wygląd. Duża część asortymentu to modele tapicerowane o bardzo różnorodnej stylistyce. Dzięki temu znajdziesz tutaj wyroby do siedzenia, które dopasujesz do praktycznie dowolnego wystroju. Zachęcamy do składania zapytań na meble biurowe, które możesz także wziąć w leasing na preferencyjnych warunkach.

Wygodne krzesła konferencyjne to zakup, na którym nie warto oszczędzać. W końcu w firmowej sali spotkań gościsz swoich klientów i kontrahentów, a więc pomieszczenie powinno być odpowiednio reprezentacyjne. Ciekawą opcją są fotele z podkładkami, które przydadzą się w trakcie zebrania pracowników czy innego wydarzenia, którego uczestnicy robią notatki. Wszystkie meble z oferty, bez względu na rodzaj, wykonano z solidnych materiałów, które gwarantują komfort siedzenia oraz wytrzymałość mechaniczną konstrukcji.

Fotele do sali konferencyjnej

Na szczególną uwagę zasługują nasze fotele konferencyjne z elastycznym stelażem, które są bardzo wygodne. Oferujemy je w wersji z podkładką lub bez i w wielu wariantach kolorystycznych. Mogą Cię też zainteresować krzesła tapicerowane materiałami skórzanymi, idealne do pomieszczeń o eleganckim, nowoczesnym wystroju. W katalogu nie brak również produktów budżetowych, wykonanych z drewna lub plastiku, które możesz wykorzystać w salach wykładowych czy innych obiektach o dużej pojemności.

Aby zamówić nasze krzesła z podkładkami lub bez tego dodatku, wyślij zapytanie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie wybranego produktu. Oferujemy duży asortyment foteli konferencyjnych w wielu fasonach i w zróżnicowanych cenach. Produkty prezentowane w tej kategorii warto wykorzystać także w pomieszczeniach pracowniczych czy nawet w klasach szkolnych i salach wykładowych. W ofercie mamy też duży wybór stołów o dużych rozmiarach, które świetnie prezentują się w towarzystwie prezentowanych tutaj siedzisk.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.