Stoły i inne meble do sali konferencyjnej

Meble do sal konferencyjnych

Meble i stoły do sali konferencyjnej to najważniejsze wyposażenie tejże. Jeżeli sala jest często używana, warto zastanowić się nad wybraniem lepszej jakości materiałów i konstrukcji. Dzięki temu, choć na początku zapłacimy więcej, będziemy w stanie dłużej cieszyć się trwałym produktem o niebagatelnym designie. Jakie tworzywo jest najlepsze?

Stoły do sal konferencyjnych mogą być wykonane z różnych materiałów, od drewna, przez plastik, po metal i szkło. Przed zakupem warto zastanowić się, jakiego typu wykonanie będzie nas satysfakcjonowało zarówno pod względem wizualnym, jak i użytkowym. Meble drewniane oraz wzbogacone o dodatki ze szkła i stali są z całą pewnością bardziej prestiżowe, niż ich odpowiedniki z płyt wiórowych i elementów plastikowych. Dodatkowo wytrzymają dłużej, nawet jeżeli często zapraszamy gości do swojej sali konferencyjnej. Z drugiej strony, jeżeli zależy nam przede wszystkim na atrakcyjniejszej cenie, stoły z tańszych materiałów też spełnią swoją funkcję. Poza doborem odpowiedniego materiału ważne są również wymiary.

Dobrze dobrane meble do sal konferencyjnych muszą być tak dopasowane, aby można było swobodnie poruszać się po pomieszczeniu i jednocześnie pomieścić przy biurku pożądaną liczbę osób. Jeżeli nie wiesz, jaki wymiar będzie najlepszy do sali konferencyjnej, którą posiadasz lub zarządzasz, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dokonać wyboru. Dodatkowym atutem naszych stołów jest możliwość dokupienia dodatkowych nóg oraz dostawek, dzięki czemu można zyskać jeszcze trochę miejsca, gdy zajdzie taka potrzeba, a później zdemontować dostawkę, gdy z kolei będziemy chcieli mieć więcej miejsca dookoła stołu. Dzięki temu nie musimy zastanawiać się nad wymianą stołu, gdy meeting czy konferencja się rozrosną, co pozwoli na oszczędności w firmie. Poza klasycznymi długimi stołami oferujemy także okrągłe, mniejsze stoliki, które idealnie sprawdzą się do pracy w małych grupach czy jako dodatek to już wyposażonej sali konferencyjnej.