Tablice obrotowe Revolver Board

Tablice obrotowe Revolver Board
Dodaj Tablice obrotowe Revolver Board do listy życzeń.

Tablice obrotowe znajdują szerokie zastosowanie w szkołach, centrach konferencyjnych, biurach oraz wielu innych miejscach. Każda tablica obrotowa może być dostępna w trzech rodzajach powierzchni: porcelanowa, lakierowana oraz melaminowa. Produkty porcelanowe cechują się matową barwą oraz wysoką odpornością na uszkodzenia. Tablice lakierowane oferują najlepszy stosunek ceny, co do jakości. Z kolei produkty cechujące się melaminową powierzchnią są najbardziej przystępne cenowo.

 

Tablica obrotowa suchościeralna ze względu na swoje wymiary oraz mobilność świetnie nadaje się nawet do najmniejszych pomieszczeń. Łatwe poruszanie się jest możliwe za sprawą zastosowaniu kółek, które mogą być dodatkowo zablokowane zapewniając stabilność. Tablice posiadają różne właściwości. W zależności od naszych potrzeb powierzchnia może być suchościeralna lub magnetyczna. Tablica obrotowa okaże się niezbędnym elementem chociażby podczas różnego rodzaju prezentacji, kiedy w prosty sposób pragniemy zawrzeć wszelkie najważniejsze informacje. Suchościeralne tablice (w przeciwieństwie do tradycyjnych - kredowych) nie pylą, dzięki czemu czarne ubiory, jak garnitury, suknie i spódnice nie zostaną ubrudzone. Z kolei magnetyczna powierzchnia umożliwi nam przyczepienie dodatkowych materiałów do tablicy. Tablice zostały wyposażone w dodatkowe półki, które umożliwią zmieszczenie wszelkich niezbędnych przyborów. W efekcie markery oraz gąbki będą zawsze w zasięgu ręki osoby przedstawiającej prezentację. 

Tablice obrotowe Revolver Board:

  • Trzy rodzaje dostępnej powierzchni: porcelanowa, lakierowana, melamina,
  • Właściwości powierzchni: suchościeralna, magnetyczna, suchościeralna (dla powierzchni z melaminy)
  • Doskonale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach,
  • System obrotowych uchwytów pozwala na zapisywanie informacji po obu stronach tablicy,
  • Pełna mobilność, 4 blokowane kółka, ułatwiające przemieszczanie i zapewniające stabilność tablicy,
  • Wygodna półka na markery zmieści przybory niezbędne podczas prezentacji.

 

 

Ceramiczna

Lakier

Melamina

Wymiary (mm)

Kod

Kod

Kod

1200x900

RV0201020103

RV0201020101

RV0201020105

1500x1000

RV0401020103

RV0401020101

RV0401020105

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.