Parawany medyczne

Parawan medyczny

Wyposażenie wszelkich placówek medycznych nie może obejść się bez wykorzystywania specjalistycznego sprzętu zapewniającego skuteczność działania oraz komfort. Zaliczyć tu możemy odpowiednio zaprojektowane meble, czy inne użyteczne przedmioty. Przykładem okazują się być parawany medyczne, które są obowiązkowym wyposażeniem wszelkich placówek oraz gabinetów medycznych. Ich celem w pierwszej kolejności jest zapewnienie prywatności oraz poczucia komfortu pacjentom. Chronią przed niepożądanym wzrokiem osób trzecich. Produkt ten w szczególności powinien znajdować się w każdym gabinecie lekarskim, ale również w pokojach zabiegowych, salach porodowych / poporodowych, czy nawet w placówkach oświatowych.

Drugą ważną funkcją parawanów jest zabezpieczenie przed dalszym rozwojem chorób, a szczególnie zarażaniem pozostałych osób drogą kropelkową. Oferowane parawany medyczne zostały wykonane z metalu pokrytego farbą proszkową. Przekłada się to wieloletnią eksploatację wyposażenia. Zostały wyposażone w kółka, które umożliwiają szybkie oraz proste przenoszenie parawanów w bezszelestny sposób. Całość została natomiast wykonana estetycznie, tym samym potwierdzając profesjonalizm placówki, w której będzie znajdować się wyposażenie tego typu. Sklep Emi Plus posiadający swoją fizyczną siedzibę w mieście Lublin pragnie zapewniać wyłącznie najlepsze wyposażenie dla firm i instytucji. Oferowane parawany medyczne będą z pewnością potwierdzeniem jakości oraz profesjonalizmu każdej placówki medycznej.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.