Sejfy gabinetowe - sejfy do gabinetu 1 i 2 klasy

Sejf gabinetowy I klasy

W niniejszej ofercie prezentujemy sejfy gabinetowe 1 i 2 klasy. To wysokiej jakości produkty, które pozwalają na zabezpieczenie ważnych i cennych przedmiotów, pieniędzy oraz dokumentów. Jeżeli szukasz solidnego sejfu do gabinetu, to jest to oferta stworzona specjalnie dla Ciebie. Nasze sejfy zostały wykonane z najwyższą starannością. Ich zbrojenia oraz mechanizmy dają gwarancję ochrony, w zakresie klasy, w której dany produkt został wykonany.

Czym różnią się sejfy 1 klasy od 2?

Przede wszystkim wytrzymałością, ognioodpornością oraz złożonością mechanizmów. Ma to znaczenie szczególnie przy ubezpieczeniach. Ubezpieczyciel często konstruuje ofertę i podejmuje decyzję co do ubezpieczenia określonego przedmiotu lub dokumentu, przy uwzględnieniu klasy sejfu, w którym są one przechowywane.

Oferowane przez nasz sklep produkty posiadają wszystkie parametry, które powinny posiadać sejfy gabinetowe i są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi europejskimi normami. Obsługa naszych sejfów jest dla klienta niezwykle wygodna. Co więcej, możliwe jest zamówienie różnych konfiguracji zamków, co pozwala na całkowitą personalizację zamówienia. Jeżeli interesuje Cię zakup sejfu do gabinetu, serdecznie polecamy nasze produkty. Nasz sklep działa na terenie miasta Lublin, ale docieramy również do innych miejscowości, nieustannie poszerzając grono ufających nam klientów. Niezależnie od tego, czy interesują Cię sejfy 1 klasy, czy 2, jesteśmy w stanie zaoferować Ci produkt, który zapewni Twojemu mieniu bezpieczeństwo.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.