Regały jezdne do archiwum

Regały jezdne

Cenimy sobie funkcjonalność. Dlatego też nie mogło w naszym asortymencie zabraknąć mebli dedykowanych pomieszczeniom archiwalnym bądź magazynom dokumentacyjnym. Wszędzie tam, gdzie przechowywanie akt, teczek bądź segregatorów wymaga ekonomicznego zagospodarowania przestrzeni, sprawdzą się regały jezdne. Ich największym atutem jest fakt, iż dostosowywane są do wymiarów oraz wymogów konkretnego pomieszczenia.

Regały przesuwne wyposażone są w specjalne dźwignie, których obsługa nie wymaga od użytkownika dodatkowych nakładów siły. Odpowiednio skonstruowany mechanizm pozwala na minimalną ingerencję siłową oraz dowolne przemieszczanie zainstalowanych mebli. Wszystkie, bez wyjątku, wykonane są ze specjalnej blachy - dzięki temu mamy pewność, że półki bez najmniejszych problemów utrzymają cięższe partie przechowanych dokumentów. Co więcej - z pewnością systemy te pomogą w utrzymaniu w archiwum porządku, a tym samym - ułatwią, w razie takiej potrzeby, dotarcie do poszukiwanych umów, egzemplarzy faktur czy raportów.

Systemy, które proponujemy, są bardzo wygodne w użytkowaniu. Na bocznych ściankach regały jezdne posiadają specjalne tabliczki, na których można umieścić szczegółowy opis zawartości poszczególnych półek. Klienci decydujący się na zakup tego rodzaju rozwiązania mogą też liczyć na pełne wsparcie w trakcie instalacji regałów. Jesteśmy przekonani, że także estetyka wykończenia sprosta Państwa oczekiwaniom i spotka się z uznaniem. Zachęcamy do składania indywidualnych zamówień na regały przesuwne.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.