Szafa klasa A

Szafa klasa A
Dodaj Szafa klasa A do listy życzeń.
Szafy w kl.A zapewniają skuteczną ochronę dokumentów zastrzeżonych potwierdzoną certyfikatem IMP. Szeroka gama wymiarów pozwala na optymalny dobór szafy do wielkości pomieszczenia. Przestawne półki umożliwiają wygodne zagospodarowanie wnętrza szafy. Drzwi wyposażone są w kołeczki z otworami do przewlekania sznurka oraz miseczkę do odciskania pieczęci. Szafy wykonane są z wysokiej jakości materiałów obrabianych na nowoczesnych maszynach sterowanych komputerowo, co gwarantuje wysoką jakość i powtarzalność wykonania. Sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na długie i bezawaryjne użytkowanie. Szafy pokryte są trwałym, łatwym w utrzymaniu czystości lakierem proszkowym.

Typy szaf:

* MSA M spełnia wymagania stawiane szafom do przechowywania dokumentów niejawnych zgodnie
z Kryteriami Technicznymi KT/101/IMP/2004(5) oraz zgodnie z Zarządzeniem nr 25/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 17 listopada 2005 r. w sprawie szczegółowego sposobu organizacji kancelarii tajnych oraz innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za rejestrowanie, przechowywanie, obieg i udostępnianie materiałów niejawnych, stosowanie środków ochrony fizycznej oraz obiegu informacji niejawnych.
* MSA R spełnia wymagania stawiane szafom do przechowywania dokumentów niejawnych zgodnie
z Kryteriami Technicznymi KT/101/IMP/2004(5) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18.10.2005 r. w sprawie organizacji i funkcjonowania kancelari tajnych i Załącznikiem nr 1
do w/w Rozporządzenia (Dz.U.208, poz. 1741).


Parametry techniczne:

* korpus i drzwi wykonane z blachy o grubości 1 mm
* drzwi osadzone na zawiasach wewnętrznych
* kąt otwarcia drzwi 95 stopni
* zamek kluczowy klasy A zabezpieczony przed przewierceniem
* trzypunktowe ryglowanie
* listwa antywłamaniowa od strony przyzawiasowej
* kołeczki i miseczka do plombowania
* otwory do mocowania po podłożaWyposażenie dodatkowe:

* zamek kluczowy
* zamek szyfrowy
* zamek elektroniczny
* skrytka wewnętrzna
* półka

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.