Ławka Ari 3

Ławka Ari 3
Ławka Ari 3
Ławka Ari 3
Ławka Ari 3
Dodaj Ławka Ari 3 do listy życzeń.

Opis Ławka Ari 3

Ławka Ari 3 to kontynucja świetnie przyjętego przez Państwa krzesła konferencyjnego Ari. Zbudowana na trwałym stabilnym stalowym stelażu w kolorze czarnym. Lekka, uniwersalna stylistyka pozwoli na jej zastosowanie w wielu miejscach użyteczności publicznej. Praktyczne, łatwo zmywalne siedziska dostępne są w kilku popularnych kolorach. Atest i gwarancja potwierdzają wysoką jakość wykonania i niezawodność.

Parametry techniczne

Stelaż : stalowe profile w kolorze czarnym.

 

Siedziska : polipropylen, odoporny na zabrudzenia, promienie UV. Mały otwór w siedzisku pozwala na sprawne odprowadzenie wody.

 

 

Atest :Wytrzymałości i Bezpieczeństwa użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego,

 

Gwarancja : 2 lata, system od drzwi do drzwi

 

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.