Optimal

Optimal
Optimal
Optimal
Dodaj Optimal do listy życzeń.

Opis Optimal

Optimal to ekonomiczny, starannie wykonany fotel biurowy wyposażony w podstawowe właściwiości fotela do pracy. Wysokie profilowane oparcie, obszerne oddychające siedzisko a także mechanizm Tilt pozwalający na ruch oparcia lub jego blokadę w pozycji do pracy. Chromowana podstawa jezdna prócz niezawodności jest estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości. Wysokie oparcie w swej górnej części posiada tapicerowaną podpórkę pod głowę.

Parametry techniczne

Mechanizm : Uchylny mechanizm ruchowy typu Tilt umożliwia swobodne "bujanie się" w fotelu lub jego blokadę w pozycji standardowej, tzw do pracy. Siła oporu jaki stawia fotel podczas wychylania jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi użytkownika.

 

Podstawa Jezdna : Pięcioramienna stalowa chromowana podstwa jezdna. W wyposażeniu standardowym kółka do powierzchni dywanowych.

 

Oparcie : Tapicerowane czarną siatką, zaś w górnej części czarną ekoskórą.

 

Podłokietniki : wykonane z polipropylenu (PP) o stałej wysokości.

 

Atest : Fotel posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Do obciążenia 150 kg. Fotel objęty jest 2 letnią gwarancją w systemie do drzwi do drzwi.

 

Gwarancja : 24 miesiące, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu

 

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.