Basic

Basic
Basic
Basic
Basic
Dodaj Basic do listy życzeń.

Opis Basic

Basic to ekonomiczny fotel biurowy, starannie wykonany, wyposażony w regulowane podłokietniki oraz mechanizm Tilt pozwalający na zwolnienie ruchu oparcia (kołyski) z regulowaną siłą oporu lub jego blokadę w pozycji do pracy. Ergonomiczne profilowane oparcie oraz obszerne siedzisko winny zapewnić odpowiedni komfort pracy. Trwała, praktyczne tkanina zapewnia sprawną cyrkulację powietrza. Fotel dostępny jest w dwóch kolorach czarnym oraz niebieskim.

Parametry techniczne

Mechanizm : Uchylny mechanizm ruchowy typu Tilt 2 umożliwia swobodne "bujanie się" w fotelu lub jego blokadę w 2 pozycjach : standardowej do pracy lub w pozycji maksymalnego wychylenia.

Siła oporu jaki stawia fotel podczas wychylania jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi Użytkownika.

 

Podstawa Jezdna : Pięcioramienna stalowa podstwa jezdna, lakierowana na kolor czarny. W wyposażeniu standardowym kółka do powierzchni dywanowych.

 

Podłokietniki : wykonane z polipropylenu (PP) o regulowanej wysokości, pozwalające na ergonomiczne ułożenie przedramienia (kąt 90 stopni względem tułowia).

 

Wymiary : zostały zaprezentowane na grafice poniżej :

Gwarancja : 24 miesiące, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.

 

Atest : Fotel posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego,

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.