Team

Team
Team
Team
Team
Team
Dodaj Team do listy życzeń.

Opis Team

Team to połączenie ponadstandardowych rozwiązań ergonomicznych, atrakcyjnej ceny oraz starannej jakości wykonania. Synchroniczny mechanizm, ergonomiczne profile, regulowane podłokietniki zadbają o komfort pracy. Trwała tkanina, stalowa chromowana podstawa, Atest Wytrzymałości są gwarancją niezawodności. Krzesło dostępne jest w 3 kolorach : czarnym, szarym oraz niebieskim.

Parametry techniczne

Mechanizm : Team wyposażony jest w synchroniczny mechanizm ruchowy. Po zwolnieniu blokady, oparcie wychyla się w ruchu synchronicznym z siedziskiem naśladując ruch Użytkownika w krześle. Wychylenie oparcia podążające za ruchem pleców Użytkownika jest znacznie wyraźniejsze i szybsze aniżeli ruch siedziska. Siła oporu jaki stawia oparcie podczas wychylenia jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi użytkownika.

 

Podłokietniki : krzesło wyposażone jest w podłokietniki o regulowanej wysokości (w zakresie 7,5 cm), pozwalające na ergonomiczne ułożenie przedramienia pod kątem 90 stopni względem tułowia,

 

Podstawa Jezdna : Krzesło posiada pięcioramienną stalową chromowaną podstawę jezdną.

 

Gwarancja : 24 miesiące, system od drzwi do drzwi, dla Państwa pełnego komfortu

 

Certyfikaty : Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego

 

Wymiary :

wysokość siedziska : 45 - 53 cm

wysokość oparcia : 58 cm

wymiar siedziska : 49 x 48 cm

wysokość podłokietników : 18- 25,5 cm

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.