Supreme

Supreme
Supreme
Supreme
Supreme
Supreme
Dodaj Supreme do listy życzeń.

Opis Supreme

Rodzina Supreme to obszerne, komforotwe fotele gabinetowe o klasycznej, ponadczasowej stylistyce. Świetnie "trzymają" ciało Użytkownika podczas pracy. Wysokie oparcie zapewnia odpowiednie podparcie na całej długości pleców. Tapicerowany wysokiej jakości naturalną skórą licową, wyposażony w mechanizm ruchowy Multiblock, sprawny trwały siłownik i niezawodną aluminiową podstawę jezdną. Nakładki podłokietników tapicerowane naturalną skórą licową. Fotel posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania, objęty jest gwarancją w systemie door to door. W stałej ofercie dostępny w trzech kolorach.

Parametry techniczne

Mechanizm : Multiblock, umożliwiający "bujanie się" w fotelu lub jego blokadę w jednej z wybranych pozycji wychylenia. Siła oporu jaki stawia fotel podczas "bujania się" jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi użytkownika.

 

Siłownik : płynną regulację wysokości zapewnia siłownik pneumatyczny o zakresie regulacji 85 mm, którego wysoką jakość zapewnia standard BIFMA.

 

Podstawa Jezdna : Fotel posiada pięcioramienną aluminiową polerowaną podstawe. Brak elementów spawanych zapewnia niezawodność i wysoką odporność.

 

Wymiary:

Siedzisko: 510 (szerokość) x 490 (głębokość

 

Gwarancja : 2 lata, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komofortu.

 

Certyfikaty : Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Obciążenie 150 kg.

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.