Starter

Starter
Starter
Starter
Starter
Starter
Starter
Starter
Starter
Dodaj Starter do listy życzeń.

Opis Starter

Starter to ergonomiczne krzesło biurowe z wyraźnie profilowanym oparciem, obszernym komfortowym siedziskiem, zaawansowanym mechanizmem IBRA, regulowanymi podłokietnikami. Wysoka jakość zastosowanych materiałów, w tym tkaniny i pianki tapicerskiej uznanych polskich producentów, gwarantuje bezawaryjne użytkowanie.

Krzesło Starter to produkt, który w rozsądnej cenie, oferuje wiele ergonomicznych rozwiązań nie spotykanych w podstawowych ekonomicznych krzesłach biurowych. Może być wyraźnym i mocnym początkiem troski o ergonomie firmowych i domowych stanowisk pracy, stąd pomysł na jego nazwę - "Starter".

Parametry techniczne

Mechanizm : krzesło wyposażone jest w mechanizm IBRA.

 

  • Mechanizm Ibra zastosowany w krześle Starter posiada trzy regulacje :

 

- pierwszą (C) płynnie regulujemy wysokość siedziska

 

- drugą B (zablokujemy wybrany kąt położenia oparcia względem siedziska lub zwolnimy ruch oparcia podążający za ruchem pleców Użytkownika. Po zwolnieniu dźwigni B siedzisko jest nieruchome, a oparcie podąża za plecami siedzącego,

 

- trzecią (A) blokujemy zaś kąt położenia siedziska względem podłoża lub zwalniamy jego ruch podążający za ruchem Użytkownika

 

- pokrętłem (D) regulujemy siłę oporu jaki stawia oparcia podczas ruchu, co pozwala dostosować ją do Państwa wagi,

 

  • Uruchomienie ruchu oparcia i/lub siedziska powoduje że podąża ono za ruchem Użytkownika w krześle. Wybraną pozycję wychylenia siedziska i oparcia mogą Państwo zablokować

 

  • Możemy zablokować/uruchomić ruch tylko opracia, tylko siedziska lub obu równocześnie

 

  • Szczególnie ważny jest ruch oparcia który pozwala na ciągłe podparcie pleców Użytkownika podczas pracy. Odpowiednio wybrany kąt siedziska uwolni Państwa od drętwienia nóg podczas długiej pracy,

 

Podłokietniki : Starter wyposażony jest w podłokietnik regulowanych w trzech płaszczyznach (3D). Umożliwia regulację wysokości, długości nakładki oraz odległości podłokietnika od siedziska. Tak szeroka gama regulacji pozwoli na ergonomiczne ułożenie przedramienia.

 

Oparcie : wyposażone w funkcję Up&Down - regulacje wysokości bez konieczności wstawania z krzesła.

 

Atest : krzesło posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

 

Gwarancja : 2 lata, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.

 

Podstawa Jezdna : czarna nylonowa, lekka i trwała o nowoczesnym wyglądzie. Kółka do powierzchni dywanowych lub twardych (parkiet, panele).

 

Wymiary :

 

- wysokość siedziska : 45 cm - 58 cm

- wysokość oparcia : 54 - 61 cm

- wysokość podłokietnika : 17,5 cm - 26 cm

- wymiar siedziska : 48 x 51 cm

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.