Plus R

Plus R
Plus R
Plus R
Dodaj Plus R do listy życzeń.

Opis Plus R

Plus R to ekonomiczny fotel biurowy spełniający już wiele ważnych wymogów ergonomicznego produktu. Oddychające, dobrze pracujące z Użytkownikiem tkaniny, regulowane podłokietniki, regulowana podpora lędźwiowa, wysokie profilowane oparcie to jego główne atuty. Wysoką jakość wykonania potwierdza atest wytrzymałości oraz dwuletnia gwarancja świadczona w systemie od drzwi do drzwi.

Parametry techniczne

Mechanizm : Uchylny mechanizm ruchowy typu Tilt umożliwia swobodne "bujanie się" w fotelu lub jego blokadę w pozycji standardowej, tzw do pracy. Siła oporu jaki stawia fotel podczas wychylania jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi Użytkownika.

 

Podstawa Jezdna : Pięcioramienna stalowa chromowana podstwa jezdna. W wyposażeniu standardowym kółka do powierzchni dywanowych.

 

Oparcie : Tapicerowane czarną siatką, zaś w górnej części czarną ekoskórą. Posiada podpórkę lędźwiową o regulowanej wysokości.

 

Podłokietniki : regulowana wysokość pozwala na ergonomiczne ułożenie przedramienia pod kątem 90 stopni względem tułowia.

 

Atest i Gwarancja : Fotel posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Do obciążenia 150 kg. Fotel objęty jest 2 letnią gwarancją w systemie do drzwi do drzwi.

 

Wymiary :

- wysokość siedziska : 46 - 56 cm

- wysokość oparcia : 72 cm

- wymiar siedziska : 49 x 52 cm (głębokość)

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.