IN-ACCESS-ACW-720

IN-ACCESS-ACW-720
IN-ACCESS-ACW-720
IN-ACCESS-ACW-720
IN-ACCESS-ACW-720
IN-ACCESS-ACW-720
Dodaj IN-ACCESS-ACW-720 do listy życzeń.
In Access to rodzina luksusowych foteli , wyróżniających się nowatorską formą, wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz doskonałymi walorami ergonomicznymi. Na uwagę zasługuje m.in. wykonanie fotela - doskonałe szycie i dobór materiałów oraz zabudowane podłokietniki, które decydują o jego charakterystycznej formie. Wszystko to sprawia, że In Access staje się synonimem wysmakowanego stylu, luksusu i ekskluzywnej prostoty.
W ramach kolekcji In Access dostępne będą również krzesła konferencyjne na nogach wyposażonych w stopki lub kółka oraz na konstrukcji obrotowej wyposażonej w mechanizm pamięci obrotu.

Linia WOOD to fotele, krzesła i stoły, które łączy jedno - drewniane nogi. W skład linii wchodzą produkty z kolekcji: Umm, Orte, In Access, Lounge i Clubin, Produkty z linii WOOD to doskonały wybór dla każdej przestrzeni życiowej. Idealny w domu, w pokoju dziennym, sypialni, obszarów recepcji, poczekalni oraz biur w środowisku komercyjnym.

Stelaż

Stelaż drewniany w fotelach i krzesłach wykonany ze sklejki lakierowanej z możliwością barwienia w 5 kolorach.

Kolory stelaża drewnianego do wyboru:
  • D1 - buk
  • D3 - brzoza
  • D8 - venge
  • D10 jasny orzech
  • D13 ciemny orzech

Siedzisko i oparcie

Tapicerowane tkanina lub skórą.
Możliwość zastosowania ściegu ozdobnego
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.