IN-ACCESS-AC-225

IN-ACCESS-AC-225
IN-ACCESS-AC-225
IN-ACCESS-AC-225
Dodaj IN-ACCESS-AC-225 do listy życzeń.
In Access to rodzina luksusowych foteli , wyróżniających się nowatorską formą, wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz doskonałymi walorami ergonomicznymi. Na uwagę zasługuje m.in. wykonanie fotela - doskonałe szycie i dobór materiałów oraz zabudowane podłokietniki, które decydują o jego charakterystycznej formie. Wszystko to sprawia, że In Access staje się synonimem wysmakowanego stylu, luksusu i ekskluzywnej prostoty.
W ramach kolekcji In Access dostępne będą również krzesła konferencyjne na nogach wyposażonych w stopki lub kółka oraz na konstrukcji obrotowej wyposażonej w mechanizm pamięci obrotu.

Oparcie i siedzisko

Oparcie
Wykonane na bazie profilowanej formatki sklejkowej, z zastosowaniem wypełnienia z pianki tapicerowanej tkaniną lub skórą.  Oparcie posiada poprzecznie przeszycie rozdzielające optycznie część dolną i górną, które umożliwia łączenie dwóch materiałów na oparciu: tkaniny new blazer i skóry. Tapicerka ma wyraźnie zaznaczone krawędzie boczne wzdłuż oparcia i podłokietników zszywane z osobnych elementów. Intergralnym elementem są podłokietniki, które stanowią wraz z oparciem jeden element.  

Siedzisko
Wykonane na bazie formatki sklejkowej, posiadającej specjalny układ tapicerski. Tapicerowne tkaniną lub skórą. Przód siedziska jest wyraźnie zaokrąglony w dół. Tapicerka posiada wyraźnie widoczne boczne krawędzie zszywane z osobnych elementów.

Stelaż

Metalowy standardowo malowany proszkowo, w opcji chromowany.
Wyposażony w kółka w trzech wersjach kolorystycznych oraz dostosowane do twardości podłoża:
  • ROL W -białe wykończenie
  • ROL C - chromowe wykończenie
  • ROL G - szare wykończenie
  • DEM - twarde kółka na miękką powierzchnię (standard)
  • DEMA twarde kółka na miękką powierzchnię z hamulcem
  • DEMD - miękkie kółka na twardą powierzchnię
  • DEMAD - miękkie kółka na twardą powierzchnię z hamulcem
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.