Zapytanie

Naszym celem jest dostarczanie klientom sprawdzonych i komfortowych rozwiązań. Kierujemy się tą zasadą już na etapie wyboru mebli. Aby ułatwić podjęcie decyzji, stworzyliśmy przejrzysty i łatwy w użyciu system wyceny. Umożliwiamy różne formy kontaktu, w zależności od preferencji klientów. Proponujemy kontakt osobisty, telefoniczny, poprzez e-mail, a także zachęcamy do składania zapytań ofertowych za pomocą poniższego formularza.

Funkcjonalność strony ułatwia wysłanie do nas zapytania o specjalną cenę produktu. Aby skorzystać z tej funkcjonalności spróbuj włączyć obsługę JavaScript w swojej przeglądarce!

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.