Premium SZ1

Premium SZ1
Premium SZ1
Dodaj Premium SZ1 do listy życzeń.

Opis Premium SZ1

Premium to wyjątkowo ergonomiczny fotel biurowy tapicerowany wysokogatunkową naturalną skórą licową, wyposażony w synchroniczny mechanizm ruchowy umożliwiający ciągłe podparcie pleców użytkownika. Regulowana wysokość podłokietników oraz wyraźnie profilowane oparcie w połączeniu ze wspomnianym już aktywnym mechanizmem są gwarantem wysokiej ergonomii pracy. Wykorzystanie aluminium i brak elementów spawanych w konstrukcji podstawy jezdnej gwarantuje długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Rodzina modeli Premium dostępna jest w trzech kolorach skóry : czarnym (wersja SZ1), kremowym (wersja SZ2) oraz brązowym (wersja SZ3).

Parametry techniczne

Mechanizm : Synchroniczny mechanizm ruchowy, który po zwolnieniu blokady pozwala na jednoczesne wychylenie oparcia i siedziska naśladujące ruch użytkownika w fotelu. Takie rozwiązanie gwarantuje Państwu nieustanne podparcie pleców podczas pracy. Oparcie wychyla się szybciej i wyraźniej aniżeli siedzisko. Mechanizm umożliwia również blokade ruchu oparcia i siedziska w wybranej pozycji. Blokady wybranej pozycji lub zwolnienia ruchu oparcia i siedziska dokonujemy za pomocą prawej dźwigni mechanizmu. Siła oporu jaki stawia oparcie podczas "bujania się" jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi użytkownika.

 

Siłownik : płynną regulację wysokości zapewnia siłownik pneumatyczny o zakresie regulacji 85 mm, którego wysoką jakość zapewnia standart DIN Klasse 4550.

 

Podstawa Jezdna : Fotel posiada pięcioramienną aluminiową polerowaną podstawe. Podstawa nie posiada elementów spawanych co znacząco wydłuża jest trwałość i czyni niezawodną.

 

Podłokietniki : W fotelu zastosowano podłokietniki o regulowanej wysokości w zakresie 7 cm. Funkcja ta umożliwa ergonomiczne ułożenie przedramienia pod kątem 90 stopni względem tułowia. Miękkie, profilowane nakładki podłokietników umożliwiają wygodne ułożenie przedramienia. Nakładki podłokietników posiadają ponad to regulację długości, która umożliwia jej dostosowanie do długości przedramienia użytkownika.

 

Wymiary : Wysokość oparcia : 68 cm ; Szerokość siedziska : 53 cm ; Głębokość siedziska : 50 cm ; Wysokość podłokietnika nad siedziskiem : od 20 do 27 cm

 

Gwarancja : 24 miesiące, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu

 

Certyfikaty : Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.