Next SN4, wersja 2011

Next SN4, wersja 2011
Next SN4, wersja 2011
Next SN4, wersja 2011
Dodaj Next SN4, wersja 2011 do listy życzeń.

Opis Next SN4, wersja 2011

Fotel biurowy o nowoczesnym wyglądzie i wysokich parametrach ergonomicznych. Cechą wyróżniającą Nexta-a jest wyjątkowo cienka i lekka a zarazem trwała konstrukcja doskonale komponująca się w nowoczesnych wnętrzach. W najnowszej wersji - 2011, fotel posiada dwustronne tapicerowanie co wyróżnia go na tle produktów konkurencyjncyh. Front siedziska i oparcia tapicerowany jest wysokogatunkową naturalną skórą licoową. Oparcie profilowane w części lędźwiowej a także funkcjonalny mechanizm ruchowy Multiblock gwarantują wysokie walory ergonomiczne. Aluminiowa podstawa jezdna jest lekka i elegancka a zarazem wyjątkowo trwała i stabilna. Skórzane nakładki podłokietników gwarantują komfortowe ułożenie przedramienia. Można je w każdej chwili zdjąć i zamontować ponownie. Wersja SN4 oznacza skóre licową w kolorze czerwonym.

Parametry techniczne

Mechanizm : Multiblock umożliwiający "bujanie się" w fotelu i jego blokadę w dowolnie wybranej pozycji kołyski. Siła oporu jaki stawia fotel podczas "bujania się" jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi użytkownika.

 

Siłownik : płynną regulację wysokości zapewnia siłownik pneumatyczny o zakresie regulacji 85 mm, którego wysoką jakość zapewnia standart BIFMA.

 

Podstawa Jezdna : Fotel posiada pięcioramienną aluminiową polerowaną podstawe. Gniazda na kółka zostały odpowiednio zabezpieczone aby służyła Państwu przez lata. Podstawa nie posiada elementów spawanych co znacząco wydłuża jej trwałość.

 

Wymiary : Wysokość siedziska : od 46 do 54 cm, Wysokość oparcia : 68 cm, Wysokość podłokietnika : 22 cm, Szerokość siedziska : 52 cm, Głębokość siedziska : 47 cm

 

Gwarancja : 24 miesiące, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu

 

Certyfikaty : Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.