Iris

Iris
Iris
Iris
Iris
Iris
Iris
Dodaj Iris do listy życzeń.

Opis Iris

Krzesło o lekkiej uniwersalnej stylistyce, które sprawdzi się w wielu zastosowaniach, jako krzesło w jadalni, poczekalni czy sali wykładowej lub konferencyjnej. Jest sztaplowane co ułatwia jego transport oraz przechowywanie. Iris przystosowany jest ponad to do stosowania na zewnątrz. Łatwozmywalne matariały, ciekawe kolory czynią Irisa produktem godnym polecenia.

Parametry techniczne

Materiały : Siedzisko oraz nóżki wykonane są z białego, łatwozmywalnego polipropylenu (PP), oparcie zaś z bezbarwnego poliwęglanu dostępnego w 6 kolorach do wyboru.

 

Informacje Ogólne : Krzesła można układać jedno w drugim (sztaplowanie, do 4 sztuk) co usprawnia transport oraz przechowywanie krzeseł. Nóżki zabezpieczone są od spodu podkładkami.

 

Wymiary :

 

wysokość całkowita : 82 cm

wysokość siedziska : 47 cm

wymiar siedziska : 41 x 40 cm

szerokość całkowita : 51 cm

głębokość całkowita : 41 cm

 

 

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.