Free

Free
Free
Free
Free
Free
Free
Free
Dodaj Free do listy życzeń.

Opis Free

Free to ergonomiczne krzesło młodzieżowe, pracownicze. Konstrukcja krzesła w kolorze jasno szarym oraz radosne kolory tkanin i siatki sprawiają że Free jest również wyjątkiem na rynku siedzisk biurowych, gdzie dominuje kolor czarny. Oparcie krzesła wykonane zostało z praktycznej siatki, która dostosowuje się do pleców Użytkownika zapewniając równocześnie odpowiednią cyrkulacje powietrza. Dodatkowo oparcie wyposażone zostało w podpórki lędźwiowe. Siedzisko tapicerowane jest trwałą, oddychającą tkaniną TM.

 

Free to także świetny mechanizm Synchro Self. Po zwolnieniu blokady oparcie wychyla się w ruch łącznym z siedziskiem zapewniając ciągłe podparcie pleców Użytkownika. "Self" oznacza automatyczne dostosowanie oporu jaki stawia oparcia podczas ruchu do wagi Użytkownika krzesła.

 

Parametry techniczne

Mechanizm : Free wyposażony jest w synchroniczny mechanizm ruchowy (Synchro SELF). Po zwolnieniu blokady, oparcie wychyla się w ruchu synchronicznym z siedziskiem naśladując ruch Użytkownika w krześle. Wychylenie oparcia podążające za ruchem pleców Użytkownika jest znacznie wyraźniejsze i szybsze aniżeli ruch siedziska. Siła oporu jaki stawia oparcie podczas wychylenia jest automatycznie dobrana do wagi Użytkownika - to funkcja "SELF" mechanizmu Sycnhro. Użytkownik w każdej chwili ma również możliwość blokady wybranej pozycji wychylenia oparcia i siedziska poprzez ruch dźwigni umieszczonej pod siedziskiem. Funkcja ANTI-Shock zapobiega gwałtownemu uderzeniu oparcia w plecu Użytkownika po zwolnieniu wybranej pozycji wychyelnia.

 

Podstawa Jezdna : pięcioramienna, nylonowa czarna o lekkiej nowoczesnej stylistyce

 

Oparcie : profilowane w części lędźwiowej dodatkowo wyposażone w podpórki. Siatka zapewnia prawidłową cyrkulacje powietrza i dobrze dopasowuje się do pleców Użytkownika.

 

Siedzisko : pianka wyścielająca produkowana jest w technologii wylewania co znacznie zwiększa jej trwałość i odpowiednią sprężystość nawet po wielu latach,

 

Gwarancja : 24 miesiące, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.

 

Certyfikaty : Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego

 

Wymiary :

 

- wysokość siedziska : 42 cm - 51 cm

- wysokość oparcia : 53 cm

- wysokość podłokietników : 20 cm

- wymiar siedziska : 48 x 50 cm

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.