Free TM05

Free TM05
Free TM05
Free TM05
Dodaj Free TM05 do listy życzeń.

Opis Free TM05

Krzesła Free to połączenie wysokiego komfortu użytkowania i atrakcyjnej ceny nabycia. Konstrukcja krzesła w kolorze jasno szarym oraz radosne kolory tkanin i siatki sprawiają że Free jest również pewnym wyjątkiem na rynku siedzisk biurowych, gdzie dominuje kolor czarny. Oparcie krzesła wykonane zostało z praktycznej siatki, która dostosowuje się do pleców Użytkownika zapewniając równocześnie odpowiednią cyrkulacje powietrza. Prezentowana wersja TM05 oznacza kolor zielony. Siedzisko tapicerowane jest trwałą, oddychającą przyjemną w dotyku tkaniną. Prezentowana wersja TM05 oznacza kolor zielony. Synchroniczny mechanizm ruchowy pozwala na nieustanne podparcie pleców Użytkownika podczas pracy, z możliwością blokady kąta wychylenia oparcia względem siedziska w wielu pozycjach.

Parametry techniczne

Mechanizm : Free wyposażone jest w synchroniczny mechanizm ruchowy. Po zwolnieniu blokady, oparcie wychyla się w ruchu synchronicznym z siedziskiem naśladując ruch Użytkownika w krześle. Wychylenie oparcia podążające za ruchem pleców Użytkownika jest znacznie wyraźniejsze i szybsze aniżeli ruch siedziska. Siła oporu jaki stawia oparcie podczas wychylenia jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi użytkownika.

 

Podłokietniki : krzesło wyposażone jest w obszerne podłokietniki, o stałej wysokości, pozwalające na wygodne ułożenie przedramienia.

 

Podstawa Jezdna : Krzesło posiada pięcioramienną nylonową podstawe w kolorze jaszno szarym. W standardzie krzesło wyposażone jest w kółka ograniczające zużycie powierzchni twardych (parkiet, panele, terakota).

 

Siłownik : płynną regulację wysokości zapewnia siłownik pneumatyczny o zakresie regulacji 90 mm. Zewnętrzna obudowa jest chromowana. Jak cały fotel objęty jest dwuletnią gwarancją w systemie od drzwi do dzrwi.

 

Oparcie : Siatka zapewnia prawidłową cyrkulacje powietrza i dobrze dopasowuje się do pleców użytkownika.

 

Gwarancja : 24 miesiące, system od drzwi do drzwi, dla Państwa pełnego komfortu

 

Certyfikaty : Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego

#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.