ZIP-ZP-23H

ZIP-ZP-23H
ZIP-ZP-23H
Dodaj ZIP-ZP-23H do listy życzeń.
Produkty z kolekcji Zip to najczęściej kupowane krzesła konferencyjne z naszej oferty. Lekka i dynamiczna forma, funkcjonalność i wygoda codziennego użytkowania to atuty, które przemawiają do każdego.
W skład kolekcji wchodzą krzesła z niskim i wysokim oparciem, na konstrukcji czteronożnej i sprężystej z podłokietnikami lub bez. Uzupełnieniem kolekcji jest ławka łącząca od 2 -5 siedzisk. Ważną cechą ławki jest brak kontaktu tapicerki oparcia ze ścianą w poczekalni. Ciekawym rozwiązaniem jest model ZP 221 w którym, specjalnie zaprojektowana konstrukcja, umożliwia zawieszenie krzesła na blacie stołu, dzięki czemu produkt ten może funkcjonować jako krzesło przeznaczone do stołówek i kantyn.
Tak szeroka oferta spełnia oczekiwania osób poszukujących krzeseł nie tylko do sal konferencyjnych, ale także do pomieszczeń szkoleniowych, poczekalni a nawet stołówek.
Możliwość sztaplowania, łączenia krzeseł w rzędy oraz zamontowani pulpitów to walory użytkowe, które zaspokoją wymagania każdego klienta

Realizację indywidualnych upodobań, umożliwia dobór wykończeń z bogatej oferty kolorystycznej wzornika Bejot.

Stelaż

Konstrukcja metalowa malowana proszkowo lub chromowana (opcja).
Możliwość sztaplowania krzeseł do wysokości czterech sztuk.

Podłokietniki

W standardowym wyposażeniu modelu ZP 23H są nakładki poliuretanowe na podłokietniki.

Siedzisko i oparcie

Tapicerowane tkaniną lub skórą, wykonane na bazie formatki sklejkowej oraz pianki ciętej.

Wyposażenie dodatkowe

- metalowy łącznik umożliwiający łączenie krzeseł w rzędy
- możliwość zamontowania obrotowego pulpitu sklejkowego
- możliwość wyposażenia w ślizgi na twarde podłoże
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.