VECTOR-VT-22G

VECTOR-VT-22G
VECTOR-VT-22G
VECTOR-VT-22G
VECTOR-VT-22G
VECTOR-VT-22G
Dodaj VECTOR-VT-22G do listy życzeń.
Vector to nowe spojrzenie na elegancję i prestiż. Dynamiczny, nowoczesny, oszczędny w formie, doskonale wykonany. Aluminiowe detale, przełamujące surowością smukłą i delikatną linię fotela, sprawiają że Vector staje się synonimem indywidualizmu. Swoją prostotą wpisuje się w najnowsze trendy projektowania, podkreślając styl ascetycznych i nowoczesnych wnętrz biurowych. Na uwagę zasługuje też kunszt wykonania w każdym najdrobniejszym szczególe. Vector to po prostu funkcjonalność i estetyka na miare potrzeb wymagającej klasy biznes. Przestrzeń sal konferencyjnych doskonale uzupełniają krzesła konferencyjne na nogach i płozach oraz na konstrukcji obrotowej wyposażonej w mechanizm obrotu. 
Vector 22G dzięki innemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu (stelaż gięty) jest tańszą alternatywą dla modelu Vector 220. 
Krzesło posiada opinię zgodności z wymaganiami norm: PN-EN 1728:2000, PN-EN 1022:2001 w zakresie wymagań wytrzymałościowych oraz bezpiecznych rozwiązań konstrukcyjnych. 

Siedzisko i oparcie

Siedzisko:
Tapicerowane tkaniną lub skórą, wykonane na bazie formatki sklejkowej i pianki wtryskowej, która gwarantuje długotrwałą odporność na deformację oraz zapewnia optymalny komfort.

Oparcie:
Tapicerowane tkaniną lub skórą, wykonane na bazie profilowanej formatki sklejkowej i pianki wtryskowej, której kształt zapewnia pewne i ergonomiczne podparcie kręgosłupa. 

Stelaż

Konstrukcja metalowa gięta, malowana proszkowo lub chromowa (opcja). Możliwość zamontowania stopek na twarde podłoże. 
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.