SHELL-SH-220

SHELL-SH-220
SHELL-SH-220
SHELL-SH-220
Dodaj SHELL-SH-220 do listy życzeń.
Shell to rodzina awangardowych krzeseł konferencyjnych, które wyróżniają się oryginalną i dynamiczną formą, opartą na połączeniu elementów plastikowych - siedziska i oparcia - z lekkim stelażem metalowym. Dzięki możliwości łączenia w rzędy, sztaplowania po 8 sztuk oraz dodatkowemu wyposażeniu w pulpity lewo i prawostronne, Shell staje się niezwykle mobilnym krzesłem, chętnie stosowanym w salach szkoleniowych, audytoryjnych, oraz poczekalniach i recepcjach. Szeroki wybór kolorystyki elementów plastikowych oraz chromowany stelaż sprawiają, że Shell doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnych sal wykładowych, pomieszczeń poczekalniowych i recepcyjnych, a dzięki łatwemu utrzymaniu w czystości sprawdza się również w pomieszczeniach socjalnych. 

Siedzisko i oparcie

Wykonane z polipropylenu ukształtowane w sposób nie tylko atrakcyjny wzorniczo, ale zapewniający komfort niespotykany przy tego typu modelach. 

Funkcjonalność

  • sztaplowane po 8 sztuk
  • przewożenie na specjalnie skonstruowanym wózku Shell
  • Łączenie krzeseł w rzędy - łącznik zawiasowy

Stelaż

Konstrukcja metalowa-chromowana 

Linia siedzisk Shell składa się z wersji:
  • SH 215 - krzesło bez podłokietników na czterech nogach ,
  • SH 220 - krzesło z podłokietnikami na czterech nogach
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.