PARTNER-PT-230

PARTNER-PT-230
PARTNER-PT-230
PARTNER-PT-230
PARTNER-PT-230
PARTNER-PT-230
Dodaj PARTNER-PT-230 do listy życzeń.
Partner powstał z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu użytkowników oraz tworzeniu przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni pracowniczej. Prosta forma, wysokie walory ergonomiczne, szeroka gama kolorów tapicerek oraz niska cena sprawiają, że Partner to po prostu idealny fotel do pracy. Zastosowane w nim praktyczne rozwiązania technologiczne, m.in. mechanizm SYNCHRO i regulowane podłokietniki oraz w opcji: regulacja podparcia lędźwiowego, regulowana wysokość oparcia i głębokość siedziska, pozwalają na komfortowe siedzenie podczas długich godzin pracy.

Siedzisko i oparcie

Siedzisko
Specjalnie uformowane siedzisko, wykonane na bazie sklejki oklejonej pianką. Tapicerowane tkaniną lub skórą.
 
Oparcie
Ergonomicznie wyprofilowane zapewnia komfort podczas długich narad i konferencji. Wykonane na bazie sklejki obitej pianką, może być tapicerowane tkaniną lub skórą.

Podłokietniki

Metalowe malowane proszkowo lub chromowane w dwóch wersjach nakładek:
  • z nakładką z miękkiego PU (standard)
  • z nakładką drewnianą lakierowane (opcja)

Stelaż

Metalowy standardowo malowany proszkowo, w opcji chromowany.
Opcjonalnie wyposażony w ślizgi:
  • SK - ślizgi na miękkie podłoże
  • SF - ślizgi filcowe na twarde podłoże
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.