MATE-MT-230

MATE-MT-230
MATE-MT-230
MATE-MT-230
MATE-MT-230
MATE-MT-230
MATE-MT-230
MATE-MT-230
MATE-MT-230
Dodaj MATE-MT-230 do listy życzeń.
Mate powstał z myślą o tworzeniu przyjaznej, ergonomicznej atmosfery pracy. Mate to prosty w kształcie, funkcjonalny i wygodny fotel, w atrakcyjnej cenie. Charakterystyczny łącznik występujący z tyłu fotela w lekki sposób łączy oparcie z siedziskiem. Szeroka gama kolorów tapicerek, a także wysoka funkcjonalność, sprawiają że Mate jest idealnym przyjacielem do pracy. Mate występuje w wersji menadżerskiej z zagłówkiem MT103 a także w wersji pracowniczej bez zagłówka MT 102. Uzupełnieniem kolekcji są krzesła konferencyjne, na 4-nożnej konstrukcji MT220, a także na konstrukcji sprężystej MT230. 

Oparcie i siedzisko

Oparcie:
Tapicerowane tkanina lub skórą, wykonane na bazie profilowanej formatki sklejkowej i pianki wtryskowej, której kształt zapewnia optymalny komfort.

Siedzisko: 
Tapicerowane tkaniną lub skórą, wykonane na bazie formatki sklejkowej i pianki wtryskowej, która gwarantuje długotrwałą odporność na deformację oraz zapewnia optymalny komfort. 

Podłokietniki

Metalowe z nakładką z tworzywa PU (standard)

Stelaż

Konstrukcja metalowa malowana proszkowo lub chromowa (opcja). Możliwość sztaplowania do wysokości 5 sztuk. Możliwość wyposażenia w ślizgi na twarde podłoże. 
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.