JOTT-JT-22T

JOTT-JT-22T
JOTT-JT-22T
JOTT-JT-22T
Dodaj JOTT-JT-22T do listy życzeń.
Krzesła konferencyjne Jott posiadają wszystkie zalety wygodnego krzesła. Dobrze wyprofilowane oparcie wykonane z elastycznej i przewiewnej siatki zapewnia komfort podczas długich zebrań. Transparentna siatka w kolorze czarnym lub szarym doda lekkości i nowoczesności każdemu wnętrzu. Dla użytkowników ceniących tradycyjne rozwiązania oparcie może być dwustronnie tapicerowane. Krzesła konferencyjne Jott występują w dwóch wersjach konstrukcji: na płozie i czteronożnej i stanowią uzupełnienie kolekcji foteli obrotowych Jott

Siedzisko i oparcie

Siedzisko:
Tapicerowane tkaniną lub skórą w dowolnie wybranym kolorze

Oparcie:

Dwustronnie tapicerowane.Poliuretanowy stelaz dopasowuje się do pleców siedzącej osoby, nadając oryginalny charakter krzesłu.

Stelaż

Konstrukcja metalowa malowana proszkowo lub chromowa (opcja)
Możliwość wyposażenia w stopki na twarde podłoże

Podłokietniki

Metalowe - nakładka z miękkiego PU standard
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.