ATRIA-AR-220

ATRIA-AR-220
ATRIA-AR-220
Dodaj ATRIA-AR-220 do listy życzeń.
 

Atria to wygodny, ergonomiczny fotel konferencyjny w przystępnej cenie. Obszerne i wygodne siedzisko połączone zostało konstrukcyjnie z ergonomicznie wyprofilowanym oparciem za pomocą czarnego łącznika, co nadaje krzesłu lekkości i elastyczności. Krzesła konferencyjne występują w dwóch wersjach konstrukcji na płozie i 4-nogach. Kształ stelaża umożliwia sztaplowanie krzeseł do 3 sztuk.

 


Oparcie i siedzisko

Siedzisko
Tapicerowane, wykonane na bazie drewnianej formatki i wtryskowej pianki z zaokrąglonym, opadającym przodem siedziska co ma znaczący wpływ na ergonomię.

Oparcie
Tapicerowane, wykonane na bazie profilowanej drewnianej formatki z zastosowaniem ciętej pianki, której kształt zapewnia pewne i ergonomiczne podparcie kręgosłupa.

Stelaż

Stelaż metalowy w standardzie malowany proszkowo, w opcji chromowany.
Z możliwością sztaplowania krzeseł do 3 sztuk
Opcjonalnie wyposażony w stopki:
  • TF - stopki filcowe na twarde podłoże

Podłokietniki

Podłokietniki metalowe malowane proszkowo lub chromowane w trzech wersjach nakładek:
  • z nakładką z miękkiego PU (standard)
  • z nakładką drewnianą lakierowane (opcja)
  • z nakładką drewnianą tapicerowaną skórą Sblack (opcja)
#

Celem projektu jest przeciwdziałanie skutkom wystąpienia pandemii COVID-19, poprzez wsparcie w postaci finansowania kapitału obrotowego oraz kosztów bieżącej działalności przedsiębiorstwa EMI PLUS Sp. J. Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Planowane efekty związane są z zachowaniem płynności finansowej co pozwoli na prowadzenie działalności przez co najmniej 3 miesiące od daty otrzymania dofinansowania.
Wartość projektu: 33 283,98 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 100 proc.