Meble na wymiar

Jednym ze standardowych produktów naszej firmy są projektowane i wykonywane przez nas meble na wymiar, charakteryzujące się profesjonalnym wykonaniem i estetycznym wykończeniem.

Nasza usługa obejmuje wysokiej klasy meble do biura, a także różnego rodzaju regały, szafy na dokumenty itd. Są to produkty doskonałe gatunkowo, wykonane z najlepszych prefabrykatów dostępnych na rynku. Jest to gwarancją ich trwałości oraz komfortowego i wieloletniego użytkowania. Dzięki usłudze wykonania na wymiar możecie Państwo najbardziej optymalnie wykorzystać przestrzeń w swoim gabinecie. Oferujemy biurka, lady recepcyjne, meble warsztatowe (klasyczne i metalowe) wykonane z wytrzymałych tworzyw i wykańczane okleiną drewnopodobną w najchętniej wybieranych kolorach. Dużą uwagę zwracamy na detale wykończenia, tj. krawędzie, stelaże z wytrzymałej stali i inne. Dzięki możliwości zamówienia indywidualnego możecie Państwo dowolnie urządzać przestrzeń swojej pracy, zgodnie z wymaganiami estetycznymi lub eksploatacyjnymi. Nasze meble do biura są wykonane z dbałością o ergonomię oraz solidność. Jako dopełnienie zestawów polecamy funkcjonalne szafy ubraniowe i na dokumenty. To segmenty idealne do przechowywania dużych ilości papierów, zawsze w nienagannym porządku. Wysuwane na rolkach głębokie szuflady pomieszczą duże ilości teczek, a wytrzymałe półki wytrzymają ciężar opasłych segregatorów. Polecamy również modele dedykowane prowadzeniu kartotek.

Nasze wyroby wykonujemy na terenie takich miast jak Warszawa oraz Lublin. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszej siedzibie. Adres: Lublin, ul. Smoluchowskiego 2.