Szafy na dokumenty niejawne

Szafa na dokumenty tajne

Firma Emi Plus oferuje Państwu wysokiej jakości meble do przechowywania tajnych akt. Nasze szafy na dokumenty poufne podzielone są na dwie grupy produktów, tj. te spełniające wymagania zawarte w rozporządzeniu Rady Ministrów z 18 października 2005 roku, dla wszystkich administracji z wyjątkiem MON, oraz te przeznaczone dla pionu Ministra Obrony Narodowej.

Proponowane szafy na dokumenty dostosowane są do przechowywania zarówno dokumentacji poufnej - klasa A, tajnej – klasa B oraz ściśle tajnej klasa C, dzięki czemu możecie Państwo zaopatrzyć się w modele najbardziej kompatybilne z Waszymi potrzebami i rangą konkretnych akt. Dzięki niezawodnym systemom zabezpieczającym możecie mieć Państwo pewność, że dostęp do najważniejszych danych Waszej firmy jest ściśle strzeżony. Najwyższą jakość wszystkich produktów potwierdzają certyfikaty i atesty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.

Nasze szafy na dokumenty to grube blachy, wytrzymałe zamki (odporne nawet na taką ingerencję jak przewiercenie) czy inteligentnie zaprojektowane listwy antywłamaniowe. Wszystko to składa się na materiał ochronny bardzo trudny do sforsowania, w którym akta, które chcecie ochronić będą bezpieczne. Poczucie że są one dobrze chronione jest szczególnie istotne w przypadku wszelkich materiałów o randze państwowej, do których dostęp mogą mieć tylko konkretne osoby w kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru szafy na dokumenty o odpowiednim dla Państwa rozmiarze, pojemności czy liczbie półek. Będą Wam one skutecznie służyć przez bardzo wiele lat.